Siła Marzeń Festiwal Przygody

Konkurs 2022

Ruszyła IV edycja konkursu Moja Siła Marzeń!
Otwieramy nabór na wyprawy lub projekty, które odmieniły Wasze życie!
Zrealizowałaś/łeś fajny projekt i chcesz podzielić się swoją historią? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!!!

Na zwycięzców najciekawszych projektów/wypraw czekają nagrody pieniężne – 600 zł, oraz wyjątkowe nagrody rzeczowe ufundowane przez naszych partnerów.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i pamiętajcie – nie od dziś wiadomo, że szczęściu trzeba czasem trochę pomóc!

Kategorie konkursu

LAUREACI 2022

“Rzuciły wszystko i…”

Ola Mae

Rzuciły wszystko i… 🚀 kupiły bilety do Meksyku w jedną stronę 👊. Julia, Laura i Ola po dwóch tygodniach w stolicy Meksyku 🇲🇽🌮 bez znajomości języka, kupiły swój pierwszy w życiu samochód 🚗💪. Przez 7 miesięcy jeździły 20-letnim Chevroletem 🙌 po najdzikszych zakątkach Meksyku robiąc kilkanaście tysięcy kilometrów 🚀. Żyły z ludnością Lacandon, potomkami Majów zamieszkujących dżunglę 🌴 . Spały w namiocie ⛺️ i gotowały na żywym ogniu 🔥. Po 6 próbach przekroczenia granicy meksykańskim autem dotarły do Gwatemali 🇬🇹, gdzie spały w namiocie z widokiem na wybuchający wulkanu Fuego 🌋. Po 2 miesiącach w tym kraju wróciły do Meksyku🇲🇽, żeby kontynuować naukę surfingu 🏄‍♀️🌊. W międzyczasie nadarzyła się okazja na ciekawy projekt w Kanadzie 🇨🇦😎 – podążały zgodnie z kierunkiem wiatru nieznanego przeznaczenia 💨. 3 tygodnie przed wylotem poznały kogoś, kto został członkiem ich stada 🐺. Puerti, tak nazywa się pies którego postanowiły przygarnąć 🐶. Do Kanady poleciały za pracą na obozie dla dzieci w Parku 🏞. Pracowały jako 📸 fotografki, video makerki 🎥 i social media menagerki. Z zawodu są ratownikami medycznymi ⛑, a jedna z nich jest prawniczką 👩‍💼. Po 11 miesiącach szalonej, pełnej pięknych opowieści podróży wróciły do Polski 🇵🇱 zaplanować kolejną szaloną podróż 🚀♥️.

“Podjeli wyzwanie i…”

Julia i Andrzej Robak

Podjęli wyzwanie i…💪 pojechali autostopem 🚗 do Grecji przez 14 państw w 14 dni ❣️ 20 letnia Julia i jej młodszy brat pierwszego dnia przejechali Polskę 🇵🇱, Czechy 🇨🇿, Austrię 🇦🇹. Po noclegu na dziko, kolejnego dnia pokonali autostopem Słowację 🇸🇰, Węgry 🇭🇺, Serbię 🇷🇸, Kosowo🇽🇰 i Macedonię 🇲🇰. Gdy po 4 dniach dostali do Grecji pierwszą osobą, która zdecydowała się ich podwieźć był… Grek 🇬🇷, który nie dość, że zaproponował im podwózkę, to również zabrał ich na Olimp 🏛. Dzięki niemu trafili na piękną plażę 🏖 znaną tylko miejscowym, wypili mrożoną kawę i wspólnie zjedli sałatkę grecką przygotowaną u podnóży Olimpu przez Nicolasa we własnej osobie 🙏. A jak wyglądała droga powrotna ⁉️. Rodzeństwo nie lubi nudy, więc zdecydowali się na powrót inną trasą – przez Albanię 🇦🇱, Czarnogórę 🇲🇪, Chorwację, Słowenię 🇸🇮. Nie obyło się bez przygód: nocleg podczas burzy 🌩 przy granicy, gigantyczne korki na autostradzie 😱, „kierowcy rajdowi” 🛑, nocne stopowanie, gry karciane z kamperowcami. No ale czy nie o to chodzi w podejmowaniu wyzwań 😎💪👊?

Zgłoś się!

Fundatorzy nagród

“Pamiętaj, by nieustannie odkrywać swoja Siłę Marzeń.”