Siła Marzeń Festiwal Przygody

PRELEGENCI 2022

ANKA OLEJ-KOBUS
I KRZYSZTOF KOBUS

Piszą ✍️, fotografują 📸, prowadzą warsztaty dla dzieci 👶🧒 i multimedialne prezentacje od przedszkola do seniora 👵. ONA pilotuje grupy 👩‍✈️, ON bywa zalatany dronem 🚁. Zdjęciami i relacjami z podróży 🗺 dzielą się w swoich książkach 📚 i na prelekcjach 🎤. Dzika afrykańska przyroda, to coś bez czego nie wyobrażają sobie życia 🙅‍♀️. Tylko Grenlandia, Wyspy Falklandzkie, Mongolia i Sahara Zachodnia mają mniej ludzi 😲 na 1 km2 niż kraj, który stał się ich drugim domem 🏠.
Co to za kraj i co za goście❓Zgadujcie kochani, bo na dwie pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi 🎯 czekają bilety 🎟 na niesamowitą afrykańską przygodę.

NAMIBIA "PRZEZ PUSTYNIĘ I BUSZ"

Idzie jesień 🍂🍁, a my na Festiwalu Siły Marzeń gwarantujemy Wam przygodę w ciepłej 🌞 Namibii 🇳🇦. O tym, że kraj ten potrafi zaskakiwać 🙀, opowiedzą nam nasi kolejni prelegenci: Anka Olej-Kobus i Krzysiek Kobus. Być bliko przyrody…hmm 🤔, ale czy aż tak bliko, że słonie 🐘 goszczą na campingach 🏕, a lwy przejmą turystyczne szlaki 🦁❓Nasi podróżnicy opowiedzą o tym, że po kilku wyprawach fiordy jeszcze nie jedzą im z ręki 😱, ale gepardy i owszem 😳. O fascynującym życiu miejscowych ludzi: o damach Herero noszących wiktoriańskie suknie, ich siostrach Himba 💄 słynących z oryginalnych rytuałów piękności i Buszmenach, którzy spokojnie przetrwaliby kres cywilizacji mając – tylko busz 👍👏.