Siła Marzeń Festiwal Przygody

II EDYCJA FESTIWALU

FESTIWAL SIŁY MARZEŃ, CZYLI PIERWSZY W POLSCE FESTIWAL MOBILNY

Tego jeszcze nie było :D!

W 2020 daliśmy pstryczka w nos koronawirusowi! To nie prelegenci przyjechali do nas! To my pojechaliśmy do prelegentów! Naszym marzeniobusem pokonaliśmy ponad 4000 km, by specjalnie dla Was zrealizować zdjęcia w nietypowych lokalizacjach. Z naszymi gośćmi spotkaliśmy się m.in. na kaszubskich jeziorach, w skalistej Jurze, w nadmorskim porcie, w puszczy czy… na dachu budynku :).

Przedstawiliśmy Wam znane nazwiska, od ich nieznanej do tej pory strony. A o czym rozmawialiśmy? O dzieciństwie, o szczęściu, o pierwszych miłościach, największych osiągnięciach sportowych, ale także o spektakularnych porażkach. Dla naszych prelegentów bowiem, nie liczył się tylko cel, ale droga jaką musieli pokonać, by spełnić swoje marzenia!

Poza wyjątkowym wywiadem, w naszych festiwalowych odcinkach, mogliście zobaczyć fascynujące prelekcje, czyli opowieści o wielkich wyzwaniach jakich podejmowali się nasi goście oraz podróżach z dalekich zakątków świata.

A na koniec? Festiwalowe Koło Przygody, czyli zadania i pytania o jakich nikomu się nie śniło. Oj działo się :). Bo kto widział kręcącego hula-hop Olka Dobę, żaglującego Czesława Langa czy Krzysia Wielickiego trafiającego do mini kosza :). No kto?

Naszych wyjątkowych gości pokazaliśmy na kanałach: YT (Siła Marzeń Miłki Raulin), FB (Siła Marzeń Festiwal Przygody), IG (Festiwal Siły Marzeń), a od marca 2021 do marca 2022 roku wybrane festiwalowe odcinki możecie oglądać w nowym kanale TVP Kobieta.

 W 2020 roku w konkursie Moja Siła Marzeń rozdaliśmy nagrody każda w wysokości 2000 złotych.

I Mobilny Festiwal Siły Marzeń był nietuzinkowy i niezwykły. Przedstawiliśmy Wam 17 niesamowitych historii i śmiemy twierdzić, że wraz z naszymi gośćmi zabraliśmy Was w podróż w jakiej jeszcze nie byliście :).
Dziękujemy, że byliście z nami!

Cały festiwal on-line przetłumaczony został na 

Polski Język Migowy.

0
edycja
0
prelegentów
0
kilometrów

zobacz video

Tak! Napędza nas Siła Marzeń 😉

Media o nas