Siła Marzeń Festiwal Przygody

PRELEGENCI 2022

OLA i KAROL LEWANDOWSCY, CZYLI BUSEM PRZEZ ŚWIAT

Zawodowi podróżnicy 🚌, youtuberzy 🎬, blogerzy ✍️ i autorzy 9 bestsellerowych książek podróżniczych 📚. Prekursorzy vanlife’u w Polsce 💪. Nagrodzeni m.in. tytułami 🥇Blog Roku, 🥇Twórca Wideo Roku i 🥇Traveler National Geographic.
Od kilkunastu lat 😱 podróżują po świecie 🌎 starymi kolorowymi busami 🚌, którymi w sumie przejechali ponad 500.000 km 🎯 i odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach 🗺 . Od niedawna w powiększonym składzie 🚸 podróżują z Gają. To oni otworzą pierwszy dzień Festiwalu Siły Marzeń.
Sprawdź o czym będą opowiadać Ola, Karol i dwuletnia Gaja ♥️

TURCJA NA DZIKO Z DZIECKIEM

Jeśli chcecie znać tajniki 🤫 trzymiesięcznej wyprawy do Turcji 🇹🇷 z dzieckiem, to zapraszamy 1 października o godzinie 12:00 do Ursynowskiego Centrum Kultury.

Stary bus 🙈 i ponad 10 tysięcy kilometrów przez drogi i bezdroża 🗺🌌Turcji. Najpiękniejsze tureckie plaże 🏖☀️, balony w Kapadocji 🎈 i eksploracja podziemnych miasta 🏛. Dziesiątki antycznych ruin i hektolitry tureckiej herbaty ☕️. O tym wszystkim opowiedzą nam Karol ♥️ i Ola ♥️, którzy na własnej skórze przekonali się, że stereotypy o Turkach są nieprawdziwe. A przede wszystkim zdradzą nam tajniki jak uczyli się podróżowania na nowo 🍼 – z niemowlakiem na pokładzie kolorowego busa 🚼.