Siła Marzeń Festiwal Przygody

Konkurs 2021

Rusza 3 edycja konkursu Moja Siła Marzeń!
Otwieramy nabór na wyprawy, które odmieniły Wasze życie!
Zrealizowałaś/łeś fajny projekt i chcesz podzielić się swoją historią? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!!!
 
Na zwycięzców najciekawszych projektów/wypraw czekają wyjątkowe nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Do zgarnięcia są nagrody rzeczowe o wartości 1000 zł ufundowane przez markę Elbrus oraz voucher o wartości 500 zł ufundowany przez markę Katalog Marzeń.
 
Czekamy na Wasze zgłoszenia i pamiętajcie – nie od dziś wiadomo, że szczęściu trzeba czasem trochę pomóc.

Kategorie konkursu

Laureaci 2021

“Rzuciłam wszystko i…”

Calluna Trip – Bartosz i Agnieszka Wrzosek

Rzucili wszystko i podczas 10 miesięcy podróży 48-letnim busem pływali w Wielkich Jeziorach Kanady, przemierzali bezludne drogi i góry Jukonu, podziwiali majestat Denali na Alasce, oglądali magiczne zachody słońca na kalifornijskich pustyniach, nocowali przy gejzerze w pomarańczowym Utah, jedli świeżo pieczony chleb przez Navajo w Monument Valley, karmili kozy na farmie w Meksyku i podziwiali wędrówki motyli Monarchów.

Przede wszystkim jednak, poznali cudownych ludzi praktycznie każdego dnia naszej drogi. Poznaliśmy historie ich życia i mogli stać się jego częścią. Niektórych z nich do dziś. I to właśnie te znajomości są największą wartością tamtej podróży.

www.callunatrip.pl

“Podjęłam wyzwanie i…”

Zuza Pereira Lopes

Pierwsza wyprawa po Azji wraz z mężem. Szybko postanowili, aby z  przysłowiowego miesiąca miodowego stworzyć prawdziwe wyzwanie – przejechać wszystkimi możliwymi środkami transportu ponad 6000 km, a na dodatek zorganizować całą wyprawę samodzielnie. Do wyprawy przygotowywali się pół roku czytając poradniki, przewodniki oraz blogi. Mąż nauczył się podstaw chińskiego, by mógł wypowiedzieć i zrozumieć podstawowe zwroty, jak również odczytać na np. przystankach destynację. Podczas tej podróży obydwoje przekonali się, że mogą podróżować, gdzie tylko chcą, a kwestią jest dobre przygotowanie.
 
 
 

Fundatorzy nagród

“Pamiętaj, by nieustannie odkrywać swoja Siłę Marzeń.”