Siła Marzeń Festiwal Przygody

Współpraca

Od lat tworzymy wydarzenie dla podróżników, ludzi przygody i sportu.

Na naszej scenie gościli najwięksi: Olek Doba, Krzysztof Wielicki, Marcin Kostrzyński, Daria Ładocha, Czesław Lang, Gosia Wojtaczka, Rafał Fronia, Jasiek Mela, Magdalena Gorzkowska, Kasia Stoparczyk, Jasiek Mela, Staszek Berbeka, dr Andrzej Kruszewicz, Busem przez Świat, Jerzy Górski, Anna Tybor, Oswald Rodrigo Pereira, Marek Kamiński, Piotr Pustelnik, Roman Ficek i inni.

To wydarzenie rodzinne, a my chcemy inspirować Was do realizowania swoich pasji i marzeń. 

Gdy w trakcie pandemii nasz festiwal musiał odbyć się on-line wyprodukowany cykl „Ulepieni z pasji” został nominowany do Telekamer w kategorii produkcja roku. Wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych i udowadniamy to na scenie pokazując historię naszych gości.

Partnerami naszego wydarzenia już od lat są: Urząd Dzielnicy m.st. Warszawy, Katalog Marzeń oraz Herbapol – masz to w naturze, ale jesteśmy otwarci na firmy, którym bliska jest idea Siły Marzeń.

  Imię i nazwisko (wymagane)
  Twój email (wymagane)
  Temat
  Treść wiadomości

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych w celu kontaktu. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności. (wymagane)

  Partnerzy strategiczni

  Partnerzy wspierający